O nás

Náš tím špecialistov sú lekári a odborníci z oblasti stomatológie, ktorí patria medzi špičku vo svojom obore. Spolu tvoríme VAŠE ZUBNÉ CENTRUM. Miesto s možnosťami, vedomosťami a individuálny prístupom.
S úsmevom sa na nás spoľahnite.

Postaráme sa o váš úsmev

Naša zubná klinika v Lozorne spája moderné technológie s dlhoročnými skúsenosťami našich odborníkov, aby sme vám poskytli prvotriednu starostlivosť o váš úsmev. Ponúkame širokú škálu služieb vrátane bežných ošetrení zubných kazov, zubnej pohotovosti a pokročilých procedúr ako endodoncia a zubná chirurgia. S moderným vybavením, vrátane 3D röntgenu a mikroskopu, dokážeme zachrániť aj zuby, ktoré by iní zubári považovali za stratené.

Vďaka našej vlastnej zubnej protetike priamo na klinike môžeme vyrábať zubné náhrady na počkanie, čo šetrí čas a zvyšuje pohodlie našich pacientov. Naša klinika je prístupná aj mimo bežných ordinačných hodín po vzájomnej dohode s pacientom.

Poloha v Lozorne nám umožňuje ponúkať špičkové služby za prijateľnejšie ceny v porovnaní s klinikami v Bratislave. U nás nájdete priateľskú a profesionálnu atmosféru, kde sa môžete cítiť pohodlne a bezpečne. Naším cieľom je pomôcť vám dosiahnuť zdravý a krásny úsmev.

Spoznajte našich lekárov a špecialistov

skúsený tím, pre úsmevy bez starostí

Chceli by ste sa poradiť?
Objednať na termín?

Neodkladajte zuby na neskôr.
Radi vám pomôžeme s úsmevom aj bolesťou.

Zavolajte nám

alebo nás kontaktujte cez kontaktný formulár